sesja coachingowa

sesja coachingowa

CZUJESZ, ŻE COŚ CIĘ BLOKUJE W OSIĄGNIĘCIU CELU?

Skorzystaj z sesji coachingowej !!!

 

Coaching to metoda rozwoju osobistego, która skupia się na odkrywaniu własnych zasobów i przełamywaniu blokad w osiąganiu celów.

Jeśli stoisz przed ważnym wyborem lub chcesz osiągnąć cel, ale trudno Ci zrobić pierwszy krok – sesja coachingowa jest dla Ciebie.

Natalia Pulczyńska – trener i coach metody CoachWise. Ukończyła specjalistyczne programy szkoleniowe (m.in.CoachWise Equipped) pod okiem międzynarodowego zespołu coachów i superwizorów Coaching Center w Warszawie Od kilku lat prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty coachingowe dotyczące głównie motywacji,  odnajdywania wewnętrznego potencjału oraz pokonywania przeszkód w drodze do osiągania celów. Podczas sesji stosuje techniki, które pozwalają przyjrzeć się zasobom i możliwościom oraz poszukać rozwiązań i odpowiedzi na nurtujące pytania. Towarzyszy i wspiera w określeniu pierwszych kroków do zmiany oraz poradzenia sobie z różnymi obawami. Dba o to, aby każdy wyszedł z głębszą świadomością swoich mocnych stron i pomysłem na konkretne działanie.

kontakt:

Natalia Pulczyńska    509 153 060

Opinie i więcej informacji: http://dobrycoach.pl/coach/natalia-pulczynska