KOMUNIKAT w sprawie sytuacji związanej z KORONAWIRUSEM

KOMUNIKAT  w sprawie sytuacji związanej z KORONAWIRUSEM

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną chcielibyśmy poinformować o obowiązujących zasadach panujących w naszej placówce:

1. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie, zarówno pacjentów jak i psychoterapeutów/lekarzy, prosimy o przekładanie lub odwoływanie wizyt w przypadku posiadania jakichkolwiek objawów przeziębienia lub grypy. W tym celu prosimy o kontakt z rejestracją pod numerem telefonu: 570024105 lub bezpośrednio z psychoterapeutą lub lekarzem. O zastosowanie się do powyższych wytycznych proszone są również osoby, które w okresie ostatnich dwóch tygodni przebywały za granicą lub miały kontakt z taką osobą.

2. Wchodząc do placówki należy zdezynfekować ręce płynem do dezynfekcji, który  znajduje się przy drzwiach wejściowych. W przypadku założonych rękawiczek należy zdezynfekować rękawiczki. Opiekunowie dzieci proszeni są o dopilnowanie, aby dziecko nie dotykało niepotrzebnie powierzchni wspólnych.

3. Na teren placówki wchodzi tylko pacjent bez osób towarzyszących. Dzieciom, osobom niesamodzielnym i niepełnosprawnym na może towarzyszyć tylko 1 opiekun.

4. Pacjenci proszeni są o punktualne zjawienie się na umówioną wizytę – bez niepotrzebnego wchodzenia do budynku za wcześnie, oraz o zachowanie wymaganej, bezpiecznej odległości między sobą.

5. Wszystkie osoby przebywające w placówce (również dzieci) zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa według obowiązujących przepisów.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 570024105

z góry dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad !

zespół TERAPEUTICA